Hopp til innhold

Et hav av båtutstyr

Rask levering

Fri frakt på ordre over 3000

På nett siden 2000

Kit Impeller NE, 13554-0001-P

1.690,-

Art.nr: FL1060267
Kit Impeller NE, 13554-0001-P    Impeller Profile K. Engine Cooling. Erstatter modeller: MP 7136-01 Jabsco 13554-0001 Indmar 68-5007 Johnson 08-812B Johnson 09-812B Johnson 09-812B-110 Johnson 09-812B(T)-110 Volvo Penta 3588914 Volvo Penta 3593660 Volvo Penta 3595485 Volvo Penta 3841696 Volvo Penta 3842786 Volvo Penta 21212794 Volvo Penta 21213664 Volvo Penta 21700443 Volvo Penta 21951352 Volvo Penta 21951354 Volvo Penta 22307636 Yanmar 119773-42600-01 Yanmar 119773-42600 Yamaha GTA-12457-00 Indmar 68-5007 Tekniske spesifikasjoner: AØ: 57 mm B: 48.2 mm CØ: 16 mm Antall blader: 12 Type aksel: Spline Denne impelleren har medfølgende pakning og fett i blisterforpakning for piggoppheng. Målskisse og akseltyper  (jpg) Diameter:  2 1/4" (57 mm) Bredde:  1 29/32" (48,4 mm) Akseldiameter:  5/8" (16 mm) Drive type:  Spline Drive Materiale:  Neoprene  

Informasjon

Kit Impeller NE, 13554-0001-P   

Impeller Profile K. Engine Cooling.
Erstatter modeller:
MP 7136-01
Jabsco 13554-0001
Indmar 68-5007
Johnson 08-812B
Johnson 09-812B
Johnson 09-812B-110
Johnson 09-812B(T)-110
Volvo Penta 3588914
Volvo Penta 3593660
Volvo Penta 3595485
Volvo Penta 3841696
Volvo Penta 3842786
Volvo Penta 21212794
Volvo Penta 21213664
Volvo Penta 21700443
Volvo Penta 21951352
Volvo Penta 21951354
Volvo Penta 22307636
Yanmar 119773-42600-01
Yanmar 119773-42600
Yamaha GTA-12457-00
Indmar 68-5007

Tekniske spesifikasjoner:
AØ: 57 mm
B: 48.2 mm
CØ: 16 mm
Antall blader: 12
Type aksel: Spline

Denne impelleren har medfølgende pakning og fett i blisterforpakning for piggoppheng.

Målskisse og akseltyper (jpg)

Diameter: 2 1/4" (57 mm)
Bredde: 1 29/32" (48,4 mm)
Akseldiameter: 5/8" (16 mm)
Drive type: Spline Drive
Materiale: Neoprene


 

Relaterte produkter

Kunder kjøpte også